KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13989054
nr 1398 9054
Pierre Mas
(f. 1933), Frankrike
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 39x34cm, yttermått inklusive ram: 40x35cm
Pierre Mas, fransk konstnär född 1933.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 maj 2021
kl 19:25:48
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr